From Legacy Wiki
| Line 3: | Line 3: | ||
! Pos || Score || Name | ! Pos || Score || Name | ||
|- | |- | ||
| − | | 1 || | + | | 1 || 11,982,762 || Truedemon |
|- | |- | ||
| − | | 2 || | + | | 2 || 8,970,548 || Jiggy |
|- | |- | ||
| − | | 3 || | + | | 3 || 8,007,529 || Rotten |
|- | |- | ||
| − | | 4 || | + | | 4 || 6,007,648 || Food |
|- | |- | ||
| − | | 5 || | + | | 5 || 5,900,207 || Cunha |
|- | |- | ||
| − | | 6 || | + | | 6 || 5,826,927 || Kamouraska |
|- | |- | ||
| − | | 7 || | + | | 7 || 5,478,566 || yamateh16 |
|- | |- | ||
| − | | 8 || | + | | 8 || 5,475,022 || thehunter |
|- | |- | ||
| − | | 9 || | + | | 9 || 4,606,313 || RottenJr |
|- | |- | ||
| − | | 10 || | + | | 10 || 4,564,052 || Nifel |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 07:37, 26 April 2009
| Pos | Score | Name |
|---|---|---|
| 1 | 11,982,762 | Truedemon |
| 2 | 8,970,548 | Jiggy |
| 3 | 8,007,529 | Rotten |
| 4 | 6,007,648 | Food |
| 5 | 5,900,207 | Cunha |
| 6 | 5,826,927 | Kamouraska |
| 7 | 5,478,566 | yamateh16 |
| 8 | 5,475,022 | thehunter |
| 9 | 4,606,313 | RottenJr |
| 10 | 4,564,052 | Nifel |
| Pos | Score | Name |
|---|---|---|
| 1 | ? | ? |
| 2 | ? | ? |
| 3 | ? | ? |
| 4 | ? | ? |
| 5 | ? | ? |
| 6 | ? | ? |
| 7 | ? | ? |
| 8 | ? | ? |
| 9 | ? | ? |
| 10 | ? | ? |
| Pos | Score | Name |
|---|---|---|
| 1 | ? | ? |
| 2 | ? | ? |
| 3 | ? | ? |
| 4 | ? | ? |
| 5 | ? | ? |
| 6 | ? | ? |
| 7 | ? | ? |
| 8 | ? | ? |
| 9 | ? | ? |
| 10 | ? | ? |
| Pos | Score | Name |
|---|---|---|
| 1 | ? | ? |
| 2 | ? | ? |
| 3 | ? | ? |
| 4 | ? | ? |
| 5 | ? | ? |
| 6 | ? | ? |
| 7 | ? | ? |
| 8 | ? | ? |
| 9 | ? | ? |
| 10 | ? | ? |