From Legacy Wiki
| (2 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
| Line 4: | Line 4: | ||
! scope="col" | Ore | ! scope="col" | Ore | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Image: | + | |[[Image:Iron_Ore.png|link=Iron Ore]] || [[Iron Ore]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Image: | + | |[[Image:Copper_Ore.png|link=Copper Ore]] || [[Copper Ore]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Image:Manganese_Ore.png]] || [[Manganese Ore]] | + | |[[Image:Manganese_Ore.png|link=Manganese Ore]] || [[Manganese Ore]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Image:Silver_Ore.png]] || [[Silver Ore]] | + | |[[Image:Silver_Ore.png|link=Silver Ore]] || [[Silver Ore]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Image:Gold_Ore.png]] || [[Gold Ore]] | + | |[[Image:Gold_Ore.png|link=Gold Ore]] || [[Gold Ore]] |
|} | |} | ||
| + | <noinclude>[[Category:Ore]]</noinclude> | ||
Latest revision as of 17:36, 4 April 2022
| Image | Ore |
|---|---|
| Iron Ore | |
| Copper Ore | |
| Manganese Ore | |
| Silver Ore | |
| Gold Ore |